Nevermore Baltimore Petr Heteša

ISBN:

Published:

Paperback

575 pages


Description

Nevermore Baltimore  by  Petr Heteša

Nevermore Baltimore by Petr Heteša
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 575 pages | ISBN: | 5.61 Mb

Když Jerry Linden přiletěl z Paříže do Baltimore převzít tělo své sestry (včetně devítimilimetrových projektilů v něm), ani v nejmenším netušil, v čem to jeho drahá sestřička vlastně jela. Až na místě zjistil, že kromě poměrně rozsáhlé sítě místníchMoreKdyž Jerry Linden přiletěl z Paříže do Baltimore převzít tělo své sestry (včetně devítimilimetrových projektilů v něm), ani v nejmenším netušil, v čem to jeho drahá sestřička vlastně jela.

Až na místě zjistil, že kromě poměrně rozsáhlé sítě místních nevěstinců zdědil také vstupenku do pekla.To v tomto případě představuje podivná hra v totálně zdevastované čtvrti, kde kromě ztracených lidských existencí přežívá ještě něco, čemu místní říkají vyvřeliny a co je stejně nepochopitelné, jako vlastní příčina omezené destrukce této části města.Jerry se neuváženě rozhodne dohrát tu šílenou hru rozehranou jeho sestrou a brzy mu dojde, že kromě jejího mobilu, jehož prostřednictvím jsou mu postupně sdělovány propozice, potřebuje ještě pistoli – nejlépe co největší ráže.

Opatří si ji hned po druhém kole. Po tom třetím pak pochopí, že zde někdo šeredně podvádí. A to ještě netuší, jakým způsobem jsou do celé věci zapojeny záhadné postavy vyvřelin, o nichž oficiální místa zarytě mlčí – zato má o ně velký zájem místní novinářka.Jak tohle asi může dopadnout? Prostě jízda ve stylu americké drsné školy, jak už je u Petra Heteši obvyklé.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Nevermore Baltimore":


laxicoia.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us