Yeni Evim Harika: “Siz De Ev Sahibi Olmak Ister Misiniz?” Gizel Hazan

ISBN:

Published: April 21st 2014

ebook


Description

Yeni Evim Harika: “Siz De Ev Sahibi Olmak Ister Misiniz?”  by  Gizel Hazan

Yeni Evim Harika: “Siz De Ev Sahibi Olmak Ister Misiniz?” by Gizel Hazan
April 21st 2014 | ebook | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | | ISBN: | 10.55 Mb

Her canlı korunacak bir yuva arar. Hareket eden her canlının onu dış dünyadan koruyacak bir korunağa ihtiyacı vardır. Her canlı gece olunca kendi “ YUVASINA – EVİNE” girer. Son yarım yüzyılda teknoloji hızla değişiyor, yaşam gelişiyor. BilgisayarMoreHer canlı korunacak bir yuva arar. Hareket eden her canlının onu dış dünyadan koruyacak bir korunağa ihtiyacı vardır. Her canlı gece olunca kendi “ YUVASINA – EVİNE” girer. Son yarım yüzyılda teknoloji hızla değişiyor, yaşam gelişiyor. Bilgisayar programcılığı ve öğretmenliği mesleğini ülkemizde ilk yapanlardan olarak değişimi bizzat yaşadım yıllarca.Tek değişmeyen konu ise, her canlının bir yuvaya, korunağa, bir EVE ihtiyacı olmasıdır.

Bir kedicik için yağmur ve soğuk geçirmeyen bir kutu, bir köpek için bir kulübe, bir insan için de EV çok önemlidir. Hem de kira vermek zorunda olmayacağı, yaşlansa bile birinin gelip “evimden çık” demeyeceği bir evi olması her insan için çok değerlidir. Çocuklarımızı büyütürken mecburi olarak ev taşınmak zorunda olmamak, onları sağlıklı ve mutlu büyütmemiz için önemlidir.İş hayatında da kendi mülküne sahip olanlar, çok daha uzun süre işlerine devam ederler.

Kendi evinin veya işyerinin tapusuna ve anahtarına sahip olan kişi daha huzurlu, mutlu, uzun yıllar geçirmektedir.Herkesin kendi evine, tapusuna kavuşması, evinde mutlu, neşeli, huzurlu yaşamasına destek olmak için- 40 yıl boyunca en başta kendimin sonra da öğrencilerimin yaşam başarı ve mutluluğunu arttırmak için hazırladığım derslerimle, İzmir – Urla’da açtığım emlak ofisime gelen örnek vakaları bütünleştirdim.Kitabımda, zihnimizi nasıl programlayacağımız, bilinçaltında eskilerden bize aşılanmış olumsuz kalıpları nasıl temizleyeceğimiz, enerjiler olarak oturduğumuz evdeki ve kendi bedenimizdeki enerjileri nasıl temizleyeceğimiz, ekonomik açıdan da, kendi bütçemizi çok zorlamadan yaşam yolunda keyifle nasıl ilerleyeceğimiz, yaşanmış örneklerle açıklanmaktadır.

Yazılı ders notlarını uygulayan ailelerin en kısa sürede çok daha mutlu, sağlıklı, keyifli bir yaşama adım atacağına, evi varsa evinde daha mutlu oturacağına, evi yoksa “hemen şimdi” ev veya işyeri satın alabileceğine bütün kalbimle inanıyorum.Güle güle oturun yeni evinizde.İşyeriniz de hayırlı uğurlu olsun..Gizel HazanEmekli bilgisayar programcısı/öğretmeni,Bütünsel çocuk psikologu, yoga öğretmeni, reiki master,Gayrimenkul danışmanı, seramik-mozaik öğrencisi vs.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Yeni Evim Harika: “Siz De Ev Sahibi Olmak Ister Misiniz?”":


laxicoia.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us